Kolmas teema: Veeb 2.0 vahendid õppematerjalide koostamiseks

Kodutöö juhend: https://oppematerjalid.wordpress.com/2016/03/08/kolmas-teema-veeb-2-0-vahendid-oppematerjalide-koostamiseks/

Teemaga tutvuma hakates jäi mulle esimese asjana silma Poll Maker ja minu üllatus oli suur kui nägin kui lihtne seda reaalselt kasutada on.

Sisestad küsimuse, vastusevariandid ja saadki juba küsimuse oma lehele lisada. Kui soovid saad vahepeal ka muid sätteid muuta.

Capture
Katsetamise käigus selgus, et wordpress blogi postitusse see eriti ilus ei jää 😦 (Lugesin uuesti õppejõu materjale ja sai selgituse). Proovisin ka emaili sobivat varianti. Kahjuks ka see ei jäänud päris nii nagu ootused olid. Tuli ainult kood, aga ei midagi visuaalset.
Õnneks saab jagada ka linki otse küsimusele: http://goo.gl/DPtW5G

Kuna takistuseks osutus WordPressi limitatsioon embeded sisu osas, siis uurisin, millised küsitluse võimalused peaksid töötama ja proovisin neist PollDaddy nimelist varianti. Sellel on nii tasuline kui ka tasuta vairant.

Küsimuse loomine oli taaskord küllaltki lihtne ja WordPressi lisamiseks oli vaja ka vaid ühte väikest juppi linki, sest keskkonnal oli eraldi võimalus wordpressi jaoks.

PollDaddy tulemuste nägemise juures annab tunda, et tegemist on tasulise keskkonna tasuta versiooniga, sest osade funktsioonide näitamise asemel suunab tasulist versiooni ostma.
Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s